Czy kosmetyki wymagają przewozu chłodniczego?

Rozwój krajowego rynku perfum i kosmetyków

Jeszcze w 2015 roku rynek wyrobów kosmetycznych w Polsce zmagał się z kryzysem. Tymczasem zdaniem analityków widoczny jest wzrost średniego rocznego tempa sprzedaży w tym segmencie. Rynek ten kształtowany jest pod wpływem importu zagranicznych produktów, stąd też duży wpływ na prawidłową kondycję będzie miał precyzyjny system logistyczny. Usługa firm transportowych jaką są przewozy chłodnicze będą musiały być dostosowane, aby sprostać dużym ilościom dostaw.

Nieprzerwany transport wyrobów kosmetycznych

W ruchu międzynarodowym coraz częściej polskie firmy logistyczne stają się głównymi dostawcami kosmetyków na terenie krajów nadbałtyckich, WNP. Wiele produktów kosmetycznych posiada złożony skład chemiczny, który wykazuje zwiększoną wrażliwość na wahania temperatury. Polscy dostawcy przestrzegają wielu niezbędnych warunków przewozu. Na wyższym poziomie stoi proces opracowywania optymalnych tras dostawy, szacowania kosztów transportu. Dostarczane ładunki trafiają do odbiorców w uzgodnionym terminie niezależnie od geografii, jak i poziomu trudności dostawy.

Owocna współpraca z międzynarodowymi firmami transportowymi

Polskie firmy, które oferują przewozy chłodnicze zawierają coraz bardziej intratne kontrakty międzynarodowe. Udana realizacja elastycznej polityki cenowej i zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług to główne zalety polskich firm logistycznych, które przekonują zagranicznych kontrahentów do zawarcia stałej współpracy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*